Biz Kimiz Ve Ne Yapıyoruz

 İzmir'in Servisi olarak 1997 yılından bu güne edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizle sizlere en iyi hizmeti verebilmenin çabası içerisindeyiz. Seçkin bir referans listesine sahip olan firmamız kaliteli işçiliği ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sektördeki yerini her geçen gün biraz daha sağlamlaştırmakta ve yükseltmektedir.

Kalite, güven, uygulanabilirlik ve yenilikçiliği sürekli müşteri memnuniyeti ile birlikte kendine amaç olarak seçmiştir. İzmir'in Servisi olarak biz; klima, kombi, beyaz eşya tamir ve bakımlarında kaliteli kadromuzu her daim geliştirmekteyiz. 

İzmir'in çevresi ve Ege bölgesinde genel hizmet vermekte olup müşteri memnuniyeti ile çevre illere de yayılmaktayız. 

Artık vizyonumuzun ana ilkesi, yaşadığımız yer küreye saygı ilkesidir.

Yetenek

  • Taze Hava
  • Konfor
  • Çevre Dostu
  • Enerji Tasarrufu
  • Düşük Maliyet

Çevre Dostu Tasarruf İlkemiz

Dünya “yeşil” sözcüğüne ve onun çevremiz ile gezegenimizin sağlığı için geldiği anlama gittikçe daha da duyarlılaşmaktadır. Birçok şirket ürünlerini ve iş pratiklerini doğa dostu bir hale getirmek için yeniden tanımlama yarışına girmişlerdir. Hatta bazı şirketler politik olarak doğru olmaya çalışmadan bile hep yeşile ve çevreye sadık kalarak üretim yapagelmişlerdir. Aslında tam da yapılması doğru olan şeydir yeşili yani çevremizi korumaktır.

Üste Git